aboutus

Şirket profili

Shenzhen Yizhuo Electronics Co., Ltd., Iso9001: 2015 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi Sertifikalı Ulusal Yüksek Teknoloji Kuruluşudur. 2012 Yılında Kurulmuştur ve Elektronik Teknolojisinin Yenilikçiliğini ve Sürdürülebilir Gelişimini taahhüt etmiştir. Muhtelif Metal Pcb, Led ve İlgili Ürünlerin İmalatında Ve Satışında Kullanılır. Ürünler, Aydınlatma, Elektronik, Makine, Haberleşme, Otomotiv ve Isı Yayılımı Gerektiren Diğer Sektörlerde Yaygın Olarak Kullanılmaktadır. 8 Yılı aşkın Ortalama Endüstri Deneyimine Sahip Üst Düzey Yönetim Ekibi ve Ar-Ge Tasarım Ekibi ile Dünya Çapında Güçlü Bir Dağıtım Ağı ve Satış Kanalları Oluşturduk ve Ürünlerimiz Asya-Pasifik, Avrupa, Amerika ve Amerika'da İyi Satıyor. Orta Doğu.

Shenzhen Yizhuo Electronics Co., Ltd

Geçmiş

Shenzhen Yizhuo Electronics Co., Ltd., Iso9001: 2015 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi Sertifikalı Ulusal Yüksek Teknoloji Kuruluşudur.2012 Yılında Kurulmuştur ve Elektronik Teknolojisinin Yenilikçiliğini ve Sürdürülebilir Gelişimini taahhüt etmiştir.Muhtelif Metal Pcb, Led ve İlgili Ürünlerin İmalatında Ve Satışında Kullanılır.

Ürünler, Aydınlatma, Elektronik, Makine, Haberleşme, Otomotiv ve Isı Yayılımı Gerektiren Diğer Sektörlerde Yaygın Olarak Kullanılmaktadır.

Shenzhen Yizhuo Electronics Co., Ltd

Hizmet

Alüminyum Pcb Board, Mc Pcb, Led Tüp Pcb, Led Grow Işık Panoları, Bakır Pcb, FR4 Pcb, Çift Taraflı Pcb, Tek Taraflı Pcb, Baskılı Devre Kartı vb.Ayrıca Pcb Tasarım Hizmeti, Led Pcba Montaj Hizmeti, Led Montaj Lehimleme Hizmetleri Vermekteyiz.

 

 

Memnuniyetiniz Nihai Hedefimizdir!----Amacımız

 

Şirket Kültürü: Atılım, Transcendence.Takım Kazanması, Bireysel Kazanma

 

Marka Konsepti:Yeşil Yaratılış,Küresel Paylaşım

 

Şirket Vizyonu: Asırlık Bir Kuruluş Olun ve Birinci Sınıf Marka Oluşturun

 

Şirket Taahhüdü:Mükemmel Ürünler,Uygun Fiyat,Güvenilir Teslimat Süresi,Hizmet Kalitesi

 

Kalite Politikası: Herkes Kaliteye Önem Verir, Her Parça Güzel Bir Üründür, Her Gün Yenilikçidir, Müşteriler İçin Her Yerde

 

Shenzhen Yizhuo Electronics Co., Ltd

Ekibimiz

'Son Teknoloji' Altyapı Tabanı ve Hevesli ve Nitelikli Profesyonellerden Oluşan Ekip Tarafından Destekleniyoruz. Sorunsuz İş Akışı İçin İyi Geliştirilmiş Altyapı Tabanımızı Satın Alma, Tasarım, İmalat, Kalite Testi, rd, Satış Pazarlama, Depolama Paketleme vb. Gibi Çeşitli Birimlere Böldük. Bu, Ürünümüzü Tamamen Kusursuz Aralıklı Ürün Teslim Etmemizi Kolaylaştırıyor. Müşteriler Önde Gelen Pazar Fiyatlarına Sahiptir. Tüm Bu Birimler, Müşterilerin Büyük Ölçekli Siparişlerini Karşılamak İçin En Son Makine ve Yenilikçi Teknoloji ile Donatılmıştır. Profesyonellerimiz, Müşterilerin Spesifik Gereksinimlerini Anlamak İçin Yakın Birlikte Çalışır. Kalite Test Birimimizde Her Ürünü Titizlikle Test Ederek Uluslararası Kalite Standartlarına Uygunluk Sağlıyoruz.

Shenzhen Yizhuo Electronics Co., Ltd

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Yolanda
Tel : +86-13530179598
Faks : 86-755-33115535
Kalan karakter(20/3000)