Fabrika tanıtımımız

August 9, 2021

hakkında en son şirket haberleri Fabrika tanıtımımız

hakkında en son şirket haberleri Fabrika tanıtımımız  0

Shenzhen Yizhuo Electronics Co., Ltd 2012 yılında kurulmuştur, fabrika alanımız 5.000 metrekareden fazladır.100'den fazla çalışanımız ve 20 çalışanımız var. Alüminyum PCB ve FR4 PCB üreticisiyiz, ürünlerimiz aydınlatma, Elektronik, Yeni Enerji, Tıbbi bakım, Otomotiv ve Diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. PCB üretim kapasitemiz 120000 m2'ye ulaşabilir. /her ay .
Fabrikamız ISO 9001:2015 sistemini geçmiş olup CE, ROHS, UL sertifikasına sahiptir.Üretim kapasitemize ve Ar-Ge ekibimize dayanarak, müşterilerimiz için ODM veya OEM hizmeti verebiliriz.Ürünlerimiz dünya çapında iyi satıyor.

hakkında en son şirket haberleri Fabrika tanıtımımız  1
 

Kapsamlı bir Metal Çekirdek PCB, MC PCB, LED PCB, Metal çekirdek baskılı devre kartları, PTH PCB, Çift taraflı PCB, Tek Taraflı PCB, Devre Kartı, Baskılı Devre Kartı vb.Ayrıca PCB Tasarım Hizmeti, PCB Montaj Hizmeti, PCB Tasarım Hizmeti için LED Montaj lehimleme işi CADCAM gibi Hizmetler de vermekteyiz.Sunulan ürün yelpazemiz, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak birinci sınıf kaliteli hammadde ve gelişmiş teknoloji kullanılarak hassas bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.Tüm ürün yelpazemizin üretiminde kullanılan hammadde, sektörün sertifikalı satıcılarından temin edilmektedir.Sunulan bu ürünler, çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve kompakt tasarım, daha uzun işlevsellik, üstün kaplama ve güvenilirlik için takdir edilmektedir.Buna ek olarak, ürün yelpazemizi çeşitli özelliklerde sunuyoruz ve müşterilerimizin özel gereksinimlerine göre uygun fiyatlarla özelleştirilebilir.

hakkında en son şirket haberleri Fabrika tanıtımımız  2

 

'Son teknoloji' bir altyapı temeli ve hevesli ve yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından destekleniyoruz.Sorunsuz bir iş akışı için, iyi gelişmiş altyapı tabanımızı tedarik, tasarım, üretim, kalite testi, RD, satış pazarlama, depolama paketleme vb. gibi çeşitli birimlere ayırdık. Bu, müşterilerimize tamamen hatasız ürün yelpazesi sunmamızı kolaylaştırıyor. önde gelen piyasa fiyatlarında müşteriler.Tüm bu birimler, müşterilerin büyük ölçekli siparişlerini karşılamak için en son makine ve yenilikçi teknoloji ile donatılmıştır.Profesyonellerimiz, müşterilerin özel gereksinimlerini anlamak için yakın işbirliği içinde çalışır.Kalite test ünitemizde her bir ürünü titizlikle test ederek uluslararası kalite standartlarına uygun hale getiriyoruz.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Yolanda
Tel : +86-13530179598
Faks : 86-755-33115535
Kalan karakter(20/3000)